Wpmedya.com Yayında!
Wpmedya.com Yayında!
  • 14 Şubat 2013
  • Kategori : Bizden Haberler

wpmedya-tanitim

Durmaksızın artan web sitelerinin sayısı günümüzde son istatistiklere göre 155 milyarı geçmiş durumdadır. Sürekli ve durmaksızın artan ve başlı başına bir sektör haline gelen web site pazarı sürekli gelişmektedir. Bu gelişen pazar içerisinde ise WordPress tabanlı hazırlanan web siteleri de sürekli artmaktadır.

WordPress nedir?

WordPress ücretsiz ve açık kaynak yazılımlı, kullanıcıları yardımıyla gelişime açık, özellikle eklentiler bakımından oldukça zengin PHP tabanlı bir içerik yönetim sistemidir.

Sürekli gelişen web site pazarında wordpressin yeri tartışılmaz bir gerçektir. Bugün bu gerçeği kabul eden ve wordpress altyapısı kullanan birçok uluslar arası büyük firma ve kuruluşlar bulunmaktadır. Bu siteleri buradan görebilirsiniz.

Biz Kimiz? & Amacımız Nedir?

Biz sürekli gelişen web site ve wordpress pazarında önemli bir yer elde edip söz sahibi olmak isteyen 2 genç girişimciyiz. Şuan için kadromuz 1 yazılımcı ve 1 arayüz tasarımcısı olmak üzere 2 kişiden oluşmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumu yaptığımız yazılımlar ve temaların sadece satışını yapmayıp satış yaptığımız kişileri memnun etmektir. Bizim için en önemli konulardan birisi müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuz ise öncelikle Türkiye pazarında wordpress konusunda söz sahibi olmaktır.

Çok fazla resmi bir hava içerisinden bir giriş konuşması olduğu için sizleri sıkmış olabiliriz. Fakat öncelikle kendimizi düzgün ifade edebilirsek ancak o zaman yukarıda bahsettiğimiz hedef ve amaçlara ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.

Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

WPMEDYA.COM YÖNETİMİ

YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmamış.
yorumYORUM YAP


Kategoriler
Sponsorlar
  • reklam
  • reklam
  • reklam
  • reklam
Popüler Konular